DEKORASYONGenel

Dekoratif İkea Minderler

Geniş ve kabarık yer minderleri özellikle konfor ve tabii ki dekorasyonda pek çok kişinin tercih ettiiği eşyalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Hatta evlerimizde kendimize özel köşelerin vazgeçilmezi olmuşlardır.

Bir de bahçeli bir eviniz varsa bahçe dekorasyonunda da minderlerin sıkça ve keyifle tercih edildiklerini görebiliyoruz. Siz de bahçede o cıvıl cıvıl renkteki minderlerin üzerine uzanarak alacağınız keyfi hayal edebilirsiniz.

Bahçeleriniz ve evinizin her bölümü için son derecde şık görünümler elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonu  uygun doğal keten üretimi pastel tonlarda veya kabartmalı kadife hatta püskül süslerle bezenmiş minderleri İkea ve Benetton mağazalarında bulabilirsiniz.

İkea mağazalarında bulabileceğiniz minderler leke ve su tutmayan özellikteki özel kumaşı ile güneş ışığından etkilenmeyerek rengi de solmuyor. Bu sayede bahçelerinizde de rahatlıkla kulllanabilirsiniz.

Ayrıca Benetton mağazalarında bulabileceğiniz minderler ise üç yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Ev dekorasyonu önerileri için sitemizde arama yaparak istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu