GenelSaç modelleri

Bob ve Lob saç modelleri 2011 yılı trendi oldu

2011 yılının favori saç trendi bob saç modelleri oldu. Bob modeli saçları 70li yılların türk filmlerinden hatırlayanlarımız olacaktır. 60lı ve 70li yılların modası olan bob saç modelleri bu yılın saç trendleri arasında yer aldı. Aslında bu şaşırtıcı bir haber değil. Bildiğiniz gibi Victoria Beckham saçı yakın zamana kadar çok modaydı. Vicky’nin uzunlu kısalı saç modeli Hollywood yıldızlarından tutunda çevrenizde göreceğiniz ergenlik yaşındaki kızlara kadar çok geniş bir bayan kitlesi tarafından kullanıldı ve demode oldu. Artık daha farklı ve sofistike detaylı çizgilere sahip bir model olan bob saç modelleri trend oldu.

Eğer siz saçlarınızı bu kadar kısa kesitmeye cesaret edemiyorsanız size iyi bir haberimiz var. Bob saç kesiminin kardeşi olan Long Bob, yani Lob kesimli saç modeli de sizin için gayet uygun olabilir. Olivia PalermoAshley Olsen ve Jennifer Aniston’un öncüsü olduğu bu trend tüm dünyayı sarmaya başladı bile. Özelliklebal sarısı gölgelerle daha da çarpıcı görünen Lob saçlar yazın en eğlenceli trendi. Mutlaka deneyin!

Bob ve Lob saç modelleri uygulayan ünlüler

Fotoğrafların büyük hallerini görebilmek için istediğiniz fotoğrafa tıklayarak “Bob ve Lob saç modelleri 2011 yılı trendi oldu” konusunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu