AşkGenel

Aşk Düşmanları

TEMBELLİK:

Ayaginizda pembe peluş terlikleriniz, üzerinizde eşofmanınız , yüzünüzde avokado maskeniz olduğu halde kendinize bir bakın. Sizi bu halde görse etkilenir miydi? Mümkün değil. Onun yanında rahat olmakla kendinizi bırakmak arasından ince bir çizgi vardır. Penye gecelik yerine giyilen dantelli iç çamaşırları veya haftada bir gidilen nezih bir akşam yemeği, aranızdaki gizemi artırır.

ANNECİLİK:

Kiyafetleri darmadağın yerde ve siz topluyorsunuz. Erkek arkadaşınıza annelik yapmanın tehlikesi, büyümek istemeyen küçük bir çocukla kalıcı bir ilişki kurma çabanız… Sonra da sorumluluk alabilen bir adam istediğinizde büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğrayacaksınız. O ise, sizdeki değişikliği şaşkınlıkla karşılayacaktır. Sevginizi ona hanım evladı gibi davranmaktansa, duygularınızı sözcüklere dökerek gösterin. Tabii ki kendi ihtiyaçlarınızı da dile getirin.

KISKANÇLIK:

Kiskanclik hissi, onun sevgisini hak etmediğinize dair derin bir korkunun dışa vurulmuş halidir. Başka bir kadına ilgi gösteriyorsa bağırıp çağırmayın (çok aleni) ya da ortalığı birbirine katmayın ( çok çaresizce). Kulağına baştan çıkarıcı sözler fısıldayın, ona acımasızca kur yapın. Böylece ilgisinin size kaymasını sağlayarak kendinizden şüphe duymanıza yol açan yıkıcı hislerden kurtulacaksınız.

KATİL SORULAR:

Kadinlarin bazen anlamsız ve feci şekilde sinir bozucu sorular sorarlar. Erkek arkadaşınızın size bağlı kalmasını istiyorsanız ‘Beni ne kadar seviyorsun?’, ‘Sence ben şişman mıyım?’, ‘O gömleği bu pantalonla giymeyeceksin değil mi?’, ‘Yemeğe çıkıp sonra da sinemaya gitmek yerine video kiralayıp pizza ısmarlasak olmaz mı?’ gibi sorular sormaktan kaçının.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu