Ahmet MarankiGenel

Ahmet Maranki kozmik beden temizliği kampı Afyon’da başlıyor

Sonbahar Kozmik Beden Temizliği’nin ilki 31 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında Afyon İkbal Termal Otel & SPA Tesislerinde gerçekleştirilecek! İkbal Otel’in organize ettiği Kozmik Beden Temizliği Kampı’na katılanlar, uzman hekimler kontrolünde arınabilecek.

Prof. Dr. Ahmet Maranki resmi sitesi www.maranki.com da sonbahar kozmik beden temizliği kampı ile ilgili yapılan açıklamayı bilgilerinize sunuyoruz..

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için gerçekleştirilen ruhsal ve bedensel arınma metodlarının uygulandığı, Kozmik Beden Temizliği & Detoks kampları devam ediyor.

Kozmik Beden Temizliği; ilkbaharda mart, nisan, mayıs aylarında, sonbaharda ise ekim, kasım, aralık aylarında ayın gökteki hareketine göre;  gökteki ayın (kameri) 9. günü başlanıp, 15. günü bitirilir(aydınlık dolunay). Yine gökteki ayın son bir haftası 23-30 tarihleri arasında (karanlık dolunay) da Kozmik Beden Temizliği-lavman-detoks-arınma yapılarak gerçekleştirilir. Böylece karaciğer, safra ve kalınbağırsak, akciğer, dalak ve pankreas temizliği yapılmış olur.

Tecrübeler göstermiştir ki, Kozmik Beden Temizliği sonrasında kan değerlerinden başlayarak, bağışıklık sistemine kadar olağanüstü değişiklikler yaşanmıştır.

AHMET MARANKİ HOCA VE EŞİ ELMAS MARANKİ SİZLERLE OLACAK

Afyon İkbal Otel tarafından düzenlenen Kozmik Beden Temizliği kamplarında Ahmet Maranki ve KOBİK ekibi de hazır bulunacak. Uzman hekimler kontrolünde gerçekleştirilen Kozmik Beden Temizliği kamplarının, 2010 sonbahar sezonunun ilki Afyon İkbal Termal & SPA Otel Tesislerin’nde gerçekleştirilecek.

31 Ekim -7 Kasım tarihleri arasında 5 yıldızlı Afyon İkbal Termal & SPA Otel’de gerçekleştirilen Kozmik Beden Temizliği kampı için kayıtlar başlamıştır.

ÖNEMLİ NOTLAR

– Kalp rahatsızlıkları olanlar, bakıma muhtaç ve 65 yaş üstü kişiler, programda hastane hizmeti verilmediğinden dolayı kayıtları gerçekleştirilemez.

– Kampa gelirken 2 adet mayo veya şortunuzu, terliklerinizi, spor ayakkabınızı ve spor kıyafetinizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

– Beden temizliğine gelecek hastaların Aspirin ve Coumadin kullananların programdan 5 ( beş ) gün önce ilaçları bırakmaları rica olunur .

– Etkinliklerimize katılmak istisnai haller dışında zorunludur.

– 7 Yaş altı çocuklar programa kabul edilmemektedir.

– Otel kontenjanları sınırlı sayıda olup, müracaat ediş sırasına göre öncelik verilecektir.

Kamp kayıtlarınızı 0 549 533 01 30 numaralı telefondan yaptırabilir, detaylı bilgilere aynı numaradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgiye Ahmet Maranki resmi sitesi www.maranki.com dan ulaşabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Yorumlar 9

  1. Beyhan palaz dedi ki:

    5 ve 8 yaşında 2 çocuğum var.bırakıcak kimsem yok.kampa katılmak istiyorum.yanımda gelmelerinin bir sakıncası varmı

  2. ihsan dedi ki:

    2015 kamp tarihleri hakkinde Bilgi verebilirmisiz katilmayi dusunuyorum selamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misin?
Kapalı
Başa dön tuşu