GenelSaç modelleri

2012 Topuz Saç Modelleri Resimli Anlatım

Topuz Saç Modeli daha önceki 2012 saç modelleri yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi 2012 Abiye görünümlü Saç modelleri arasında en güzelidir. Daha basit Abiye Saç Modelleri denemek istersek Kahküllü Saç Modellerini kullanabiliriz.  Ancak yuvarlak yüz için tavsiye edeceğimiz Saç modeli yukarıda görmüş olduğunuz şekilde yüz tipine daha çok uyacak olan 2012Topuz Saç modelleridir.

Abiye görünümlü olarak kullanılmak üzere yapacağımız Saç modellerinde istersek perçem bırakarak farklı bir hava yaratabiliriz.  Ancak yüz şekline göre bir Topuz Saç Modeli uygulamaya dikkat edelim. Yani uzun yüz tipine sahipsek mutlaka yatay hatlara sahip bir Topuz  Modeli uygulamalıyız ki yüzümüzdeki dengeyi sağlasın. Abiye Topuz Modelleri genel olarak Uzun Saçlarda daha rahat uygulanan bir saç modelidir.  Tabi hangi saç modelini denemek istersek isteyelim öncelikle Sağlıklı Saçlar, Saç Bakımı yapılmış saçlar olmasını tercih edelim.

Daha fazla Topuz Saç modeli için Topuz Saç Modelleri Kategorisine, daha fazla Abiye Model için Abiye Saç modelleri Kategorisine, Abiye Saç Modellerini Gelin Saçlarında görmek için Gelin Saç modelleri gözatın…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu