Genelİlişkiler

Uyku Pozisyonunuza Göre İlişki Durumunuz

Uyurken çiftlerin yatış pozisyonlarının ilişki durumunuzu gösterdiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız uyku pozisyonuna göre ilişki durumunu analiz eden bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü okuduktan sonra “gerçekten de böyle” diyeceksiniz 🙂 . Çünkü yıllar geçtikçe çiftler hep ilginin azaldığından, aşkın sevgiye, sevginin alışkanlığa döndüğünden şikayet edip dururlar. İşte çiftlerin yataktaki bu pozisyonları ilişkinin geldiği durumu ortaya koyuyor. İlk pozisyonumuzu inceleyerek başlayalım.

1. Balayı Sarılışı

balayi

Bu pozisyon her şeyin çok güzel olduğunu gösteriyor. Genellikle uzun süreli ayrı kalan çiftlerde veya birlikteliğin yeni başladığı zamanlarda görülen, aşkın ve tutkunun korunduğunu gösteren pozisyondur.

2. Diyalog

diyalog

Çiftlerin yüzleri birbirine dönük yatması aralarında güçlü bir bağ olduğunu gösterir. Fakat temasın sağlanmaması birlikte çok vakit geçirilmediğini, birbirleriyle çok şeyin paylaşılmadığı anlamına gelmektedir. Bu yüzden birbirinize daha çok vakit ayırıp, daha çok şey paylaşmalısınız.

3. Yıldızları İzleme

yildizlari-izleme

Harika bir uyumun, aranızda iyi bir kimyanın olduğunu gösteriyor. Fakat birisi, diğer kişinin davranışlarına, bakış açısına göre hareket etmekten sıkıldığını gösteriyor.

4. Sevgili Beşiği

sevgili-besigi

Bu pozisyonda karşınızdakini sevdiğinizi, ona olan hislerinizi göstermekten kaçınmadığınızı gösteriyorsunuz. Bu şekilde yatış şeklinden anlaşıldığı üzere erkeğin duruşu, ilişkinin dominant tarafının onda olduğunu gösteriyor.

5. Seni Önemsiyorum

İlişkinin belirli bir aşamadan geçtiğini, bedenlerin bir kısmının birbirine temas etmesi karşıdaki kişiyi güvende hissetirmesini sağlıyor. Bu da birbiriniz alanına saygı duyduğunuzu, çiftlerin beraberken iyi hissettiğini gösteriyor.

6. Özgürlük

ozgurluk

Bu pozisyonda ya kavga ettikten sonra yatağa girdiğiniz ya da kişilerin kendine ait alanın daha fazla olmasını istediğini gösteriyor.

7. Yatağın Patronu

 

Bu pozisyon bireylerin bencil olduğunu, kendilerine daha çok önem verdiğini göstermektedir. Bu olumsuzluktan dolayı böyle bir yatış şekli uykularına yansımıştır.

8. Kaşık

 

Bu pozisyon genellikle ilişkinin ilk yıllarında görülmektedir. Kaşık pozisyonu uyumun ve tutkunun göstergesidir. Genellikle kaşıklayan taraf daha dominant, kaşıklanan tarafta kendini güvende hissetmektedir.

9. Gevşek Kaşık

 

Gevşek kaşık pozisyonu olarak adlandırılan bu uyuma şeklinin iki açıklaması olabiliyor. Birincisi bir tarafın diğeri gibi hissetmemesi, heyecanını kaybettiğini gösteriyor. İkincisi ise arkasını dönen kişinin daha çok ilgi görmek istediğini gösteriyor.

10. Bacak Sarılışı

 

Bu pozisyon karşılıklı uyumun ve birbirlerine duydukları güvenin göstergesidir. Bedenler ayrı olsa bile eşinize güvendiğinizi gösteriyor.

Uyku pozisyonunuza göre ilişki durumunuzu bu galeriden de inceleyebilirsiniz.

youtube views kaufen

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu