GenelKADIN-YAŞAM

Balayı İçin Otel Önerileri

Evli çiftler için en önemli aşamlardan biri de balayı için otel seçimidir. Balayı yapılacak yer kadar balayı esnasında kalınacak balayı oteli de oldukça önemli. Evliliğinizin ilk günlerini geçireceğiniz otelin her yönden sizin beklentilerinizi karşılaması gerekir. Düğün töreninin yorgunluğunu atacağınız ve eşinizle ilk günlerinizi geçirip evliliğin belkide en güzel günlerini geçireceğiniz balayı tatilini güzel bir otelde geçirmek herkesin hayalidir. Sizler için eğer yırtdışı balayı tercihinizse gidebileceğiniz en büzel balayı otelleri..

Kaliforniya The Post Ranch In

Kendinizi duvarları boydan boya camdan inşa edilmiş olan bu odalarda okyanus manzarasına karşı uzanırken hayal edin. Uçsuz bucaksız denizi gören bu odada eşinizle romantizm dolu dakikalar sizi bekliyor.

Bora Bora Four Seasons Resort

Turkuaz sular, bembeyaz kumlar ve yakıcı sıcak… Balayı denilince akla ilk gelen bu sözcüklerin hepsi Bora Bora’nın inanılmaz doğasında gerçeğe dönüyor.

Turks ve Caicos Parrot Cay

Tamamen size özel villalarda, sevdiğinizle baş başa romantik bir tatil sizi bekliyor. Kendinize özel havuzda yüzebilir, yalın ayak okyanusun size ayrılmış kısmına doğru yürüyebilir ve Donna Karan’ın tasarımına el attığı bu villalarda kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Avusturya Hotel Imperial

Daha önceden bir prensin oturduğu otelde muhteşem bir balayına ne dersiniz. Kahvaltının yatağınıza kadar geleceği Avusturya’da kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu