Aşk

Aşk, isim ve karakter ilişkisi

Uzmanlar, kişilerin isimlerinin baş harflerinin, o kişinin karakterini yansıttığı görüşünü ileri sürdüler.İsmi A harfiyle başlayanlar, flört edecek kadar sabırlı olmazken, Z ile başlayanlar samimi, hassas, duygusal ve hayalperest olarak tanımlanıyor.
Baş harflerine göre şekillenen kişilikler şöyle:
A: Mutlaka ilişkilerinizde romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyona meraklısınız. Hareketli olmalısınız hem de uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Yalnız dobralığınıza söyleyecek hiçbir söz yok. Eşiniz çok çekici olmalı. Özellikle fiziksel olarak. Çünkü bir şehvet düşkünü olan siz buna çok önem veriyorsunuz.
B: Duygusallık ve romantizm sizin özelliğiniz. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek sizin için son derece keyifli. Sevgiliniz size hediye almak zorunda çünkü bu numaralardan hoşlanıyorsunuz. Özellikle seks konusunda güçlü bir iradeye sahipsiniz. Sevginizi ifade etme yeteneğiniz muazzam.
C: Sosyalliğe önem veriyorsunuz. Siz flörtsüz yaşayamazsınız. Sevgiliniz yandı her an yanınızda olmak zorunda. Biraz bencilsiniz, sanki partneriniz size tapmak zorunda. Tamam duygulu ve duyarlı olabilirsiniz ama seks de önemlidir. Seksi seviyorsunuz ama çok uzun süre hayatınızda seks olmadan yaşayabilirsiniz.
D: Takıntı olmaya görsün! Seçtiniz kişiyi mutlaka elde edersiniz. İmkansız da olsa kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı biraz fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Sıfatlarınız şunlar; Seksi, sadık, kıskanç ve bencil.
E: Seks bu gurup için zevkten daha ileri durumda! İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Yalnız her şeye rağmen kesinlikle seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. Sürekli ilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Allah kolaylık versin.

F: İdeal sevgili, ideal romantik denilebilir. Siz sevgilinizi ilahlaştırıyorsunuz hem de bundan zevk alıyorsunuz. Dışarıdan gösteriş düşkünü olarak görülebilirsiniz yalnız içinizde sıcak ve romantik bir insan var. Umarım peşinde koştuğunuz ideal sevgiliye ulaşırsınız.
G: Sizin için söylenecek iki sözcük: Müşkülpesent ve ayrıntıcı aynı zamanda biraz da özentisiniz. Statüsü sizden yüksek insanlarla ilişki kurmaya bayılıyorsunuz. Ayrıca bir özelliğiniz daha var, erotizmin zirvesine nasıl ulaşabileceğinizi iyi biliyorsunuz.
H: Sürekli bir arayış içindesiniz. Üstelik ne aradığınızı da biliyorsunuz: Sizi her yönden zenginleştirecek bir partner. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Yalnız bunu yatırım gözüyle yapmanız iyi değil. İtiraf edin bazen yapıyorsunuz!
I – İ: Sevilmek için yaratılmışsınız. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yapabilirsiniz. Yalnız unuttuğunuz bir şey var her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın sebebi bu. Sizin için aslolan güven duygusudur. Seks ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaç.
J: Müthiş bir fiziksel enerjiniz var. Sevişirken partnerinizin yorulması dışında hiçbir güç sizi durduramaz. Sizin için karşı cinsle ilişki bir meydan okuma. Romantik olduğunuz söylenebilir ama sizi asil ilgilendiren baştan çıkarmak. İdeal aşka inanıyorsunuz. İşiniz kolay değil.

K: Ketum ve utangaçmış gibi görünseniz de son derece şehvetli ve duyarlı bir insansınız. Yalnız bunu kimseye çaktırmıyorsunuz. Ticari kabiliyetlerinize maşallah. Bu işin bütün ayrıntılarına hakimsiniz. Ciddi görüntünüz insanlarda çekingenlik yaratıyor. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret edersiniz.
L: Aşk, sizin için tutkuyla eşdeğer. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak sizin için çok önemli. Aşk konusunda her alanda basari garanti. Bu yüzden biraz maymun iştahlısınız. Yeni tatlar deneme potansiyeline sahipsiniz. Tuzlu mu, tatlı mı, ekşi mi? Sevgilinizin işi zor çünkü entelektüel olmak zorunda.
M: Çok duygusalsınız bu yüzden bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Seks özgürlüğüne inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil. Fantezileriniz ve seksüel enerjiniz tükenecekmiş gibi durmuyor. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Ama onun bundan sıkılabileceğini hiç düşünmüyorsunuz.
N: Sizi yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatınız var: Masum ve çekingen. Bu sadece dış görünüşünüz. Son derece aldatıcı. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. yalnız ne yazık ki mükemelliyetçisiniz. Bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor oluyor.
O – Ö: Oooo sekse çok düşkünsünüz! Ama biraz da çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz, karşınızdakini de seksüel bir obje gibi. Bu sebeple itirazlar geliyor.

P: Sizin için hayatın anlamı sosyal statüden ibaret. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür. Üstelik çok da zeki olmalı çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için bir gereklilik!
R: Birlikte olmak için en iyisi kendinizi kopyalamanız olurdu. Çünkü sizin tıpkı kendiniz gibi birine ihtiyacınız var: Entelektüel ve zeki. Akıl sizin için fiziksel güzellikten daha önemli. Yalnız bu seksin önemsiz olduğu anlamına gelmiyor. Eşiniz yatakta etkili değilse, öğretmekten, zevk alırsınız.
S – Ş: Gevezesiniz. En büyük zevkiniz konuşmak. Esiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Eş değiştirmek zorundasınız. Çünkü konuşmak sizin için bir gereklilik. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz. Çok flört ediyorsunuz. Sizin için flört seksten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sadik insani oluverirsiniz. Size uygun sevgili bulamazsanız, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.


T: Tam bir romantik. Aşka düşkünsünüz. Flört için ideal bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik karşısında her şeyi yapabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var her şey ayaklarınızın yere basmasını sağlar. Anında gerçekçi olursunuz.
U – Ü: Tam bir paradoks. Aşık olduğunda gerçekçidir. Seks ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyac. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmıştır. Sevgilisini her şeyin üzerinde tutar.
V: Sizden adam olmaz, her zaman özgürlük ve heyecan peşindesiniz üstelik gizemli insanlar ilginizi çeker, adeta sizi büyüler. Ya yaşça büyük veya küçük insanların peşinde koşarsınız. Bu yüzden bütün ilişkileriniz tehlikelidir.
Y: Bağımsızlık, sloganınızdır. Biriyle olmanız zor, haliyle. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Ama Allah için son derece açık ve çekici bir insansınız. Sekse önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli. Ne ayıp!
Z: Aşkın acı çekmek olduğunu artık biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtarıcısısınız. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz. Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz. Belli olmasa da seksi seviyorsunuz. Evlenmek zorundasınız yoksa yapamazsınız”.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu