GenelSağlıklı Yaşam

28 Günde 4 Dakikalık Egzersizle Göbeğinizden Kurtulabilirsiniz

karın kası yapma

Yaz geliyor ve herkesi yine bir zayıflama telaşı aldı 🙂 Özellikle tatil planları yapanlar göbeklerinden kurtulmak istiyor. Peki göbekten nasıl kurtuluruz, nasıl karın kası yaparız? Aslında göbekten kurtulmak düşündüğümüz kadar zor değil. Sadece iyi motive olmak, düzenli olarak egzersiz yapmak iyi bir vücuda sahip olmamız için yeterli. Aşağıda videoda göreceğiniz üzere 4 dakikalık bir egzersizle bile göbeğinizden kurtulmanız mümkün.

karın kası çalışma

Tabi ki bu hareketleri yapmanın yanı sıra yediklerimize de dikkat etmemiz gerekiyor. Diyet yapamıyorsanız en azından ekmek ve şekeri kestiğinizde farkı göreceksiniz.

Aşağıdaki video da bayanın gösterdiği hareketleri günlük, aksatmadan 28 gün boyunca yaptığınızda arada ki fark yukarıda ki fotoğrafta olduğu gibi oluyormuş. Bende bugünden itibaren bu egzersiz hareketlerini düzenli olarak yapmaya çalışacağım. Bakalım yaza girmeden göbeğimizden kurtulabilecek miyiz? Egzersizlere başlamadan önce fotoğraf çekmeyi unutmayın. Sonra kıyaslama yaparak farkı görebilirsiniz 🙂

4 Dakikalık Egzersiz Hareketleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu