GenelMAGAZİN

Zahide Yetiş kiminle ve ne zaman evleniyor?

52216_bEkranların en sevilen isimlerinden birisi olan Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğini belirterek hayranlarını heyecanlandırdı. Güzel sunucunun bu sürpriz açıklaması magazin sayfalarında dikkatleri üzerine çekti.

Sunduğu proğramda yeni sezona başlayan Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğinin müjdesini verdi. Seyircilere Çarşamba günü kınasına davet etti. Zahide ile yetiş hayata programının güzel sunucusu Zahide Yetiş dünya evine giriyor.

Dün yeni sezona başlayan Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğinin müjdesini verdi. Seyircilere Çarşamba günü kınasına davet etti.

Zahide ile yetiş hayata programının güzel sunucusu Zahide Yetiş  dünya evine giriyor.
Zahide Yetiş, evleneceği süprizini yeni yayın döneminin ilk programında canlı yayında izleyicilerle paylaştı. Yetiş, damadın kim olduğunu ise önümüzdeki günlerde açıklayacak.
Zahide-Yetiş1-600x300
Dev stüdyosu ,liseliler orkestrası, italyan aşçı Danilo Zanna ve dopdolu içeriğiyle Zahide ile Yetiş Hayata, ATV ‘ de hafta içi her gün 16:30’da .
Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana’da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana’ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada dünyaya gelmiş “Allah’ın emir ve yasaklarına uyan” demekmiş Zahide’nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan – Selanik, baba tarafı Kütahya’dan İzmir’e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir’de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu.
Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon “Doktorum” Proğramını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV’de “Zahide’yle yetiş hayata” adlı programda sunuculuk yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu