DiyetGenel

Special K diyeti: Special K kullanıcı yorumları ve Special K ile zayıflama

Special K diyeti nedir? Special K programı nasıl uygulanır? Special K 2 hafta programı ve uzun vadeli formu koruma diyeti programı nasıl yapılır?
Special K 2 haftalık başlangıç planı
Dünya genelinde yapılan araştırmalarda istatistiklerin Special K 2 haftalık başlangıç planının her 4 kişiden 3′ünde olumlu etki gösterdiğini ve kişilerin memnun kaldığını ortaya çıkarmıştır.
2 haftalık başlangıç planı nasıl işliyor?
Beden Kütle indeksiniz 25 ya da üzerinde ise ve 18 – 18 yaş üstündeyseniz, Special K 2 haftalık planına dahil olabilirsiniz. Beden Kütle İndeksi (BKİ) hesaplayıcısını kullanarak, Beden kütle indeksinizi anında öğrenebilirsiniz.
• 14 gün boyunca kahvaltınızda bir kase Special K ile gününüze başlayın.
• Special K’nın lezzetli 3 çeşidini öğle veya akşam öğünlerinde ikinci bir kase Special K tüketin.
• Üçüncü öğünde ise besin dengesi zorlamayacak yemekler seçiniz. (Sebze yemekleri ağırlıklı)
• Gün içerisinde sebze ve meyve tüketmeye özen gösterin.
• Bol su ve besin bakımından zengin meyve suları tüketiniz.
Special K 2 haftalık başlangıç planını uzun süreli olmadığını unutmayınız. Uzun süreli bir plan olduğunu düşünmek yerine, vücudunuzu ideal formunuza kavuşturmak için tetikleyici bir plan olarak düşünebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz Specail K 2 haftalık programımız size de makul geldiyse şimdiden başlayabilirsiniz.

Bu içerik specıal k, specıal k nasıl kullanılır, special k kullananların yorumları, special K diyeti, special k yorumları, NESTLE SPECİAL K, special k kullananlar, special k kaç kilo verdirir, form special bitkisel çay, special k kullanımı, k special diyeti, k special, specil k, spesial k, k diyeti, special k ne kadar, speşıl k, special k iki haftada kaç kilo verdirir, specialk, SPESİAL K VE 14 GÜNLÜK KULANIM konularını barındırır.
 

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. aslında ben denedim bazen karnım şişmişte kulanmayı biraktım etkisini sonradan gördüm

  2. esra fisek says:

    Bugün aldigim ulker spesial k da plastik sivri bir cism cikti…cocuklarim açmış yerken buldum…bukadar iyi bir markada boyle birşey ciktigi icin siddetle kiniyorummm

  3. bende 13 14 yaşındayım bende bizim yaşımıza gore istiyorum………….

  4. evet esra arkadasımız dogru soylio offf çıkarın bisey yapın sitenizi ünlü yapcamm söz

  5. arkadaşlar ben 5 gündür yapıyorum yiyorum 1 kilo verdim gerçekten tok tutuyo ama ben pasta falan da yedim 1 2 gün çok değil tabi bence deneyin bakalım 15 gün snra nlr

  6. bu Special K yı normal sütle yemek zorunlumu yada başka neyle yeye biliriz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button