GenelGüncel Haberler

Sinem Yurdanur olayında son dakika şoku! Müge Anlı Sinem Yurdanur'u buldu!

Müge Anlı uzun süredir proğramı vasıtasıyla Sinem Yurdanur’u arıyordu. Bilndiği üzer Sinem Yurdanur bir süre önce kabolmuştu ve o günden buyana da bulunamıyordu.. Uludağ Üniversitesi İnegöl Elektrik bölümü ikinci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Sinem Yurdanur’dan uzun süredir haber alınamıyordu.

Müge Anlı kayıp Sinem Yurdanur’un izini buldu! Sürpriz tanık neler anlattı?

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümü ikinci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Sinem Yurdanur’dan uzun süredir haber alınamıyordu. Sinem Yurdanur’un ailesi merak içindeydi.

Müge Anlı kayıp Sinem Yurdanur’un izini sürüyor

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümü ikinci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Sinem Yurdanur’dan uzun süredir haber alınamıyor, Aile kaçırıldığından endişe ediyordu.

İstanbul Çatalca’da oturan Yurdanur ailesinin kızları Sinem Yurdanur, Bursa’da Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu’nda elektrik bölümü ikinci sınıfında okuyordu. Sinem Yurdanur anne ve babasına yaz okuluna katılacağını söyleyip İstanbul’daki evlerinden ayrıldı. Ailesiyle geçen pazartesi günü telefonla konuşan genç kızdan bir daha haber alınamadı.

MÜGE ANLI YİNE BULDU!

Müge Anlı’nın,Sinem Yurdanur’un ailesini canlı yayına alması ile ihbarlar da bir bir gelmeye başladı. Genç Kızın İnegöl’de tanıdığı ve kendisini tahdit ettiği öne sürülen Emrah Kaya adlı sabıkalı şahıs canlı yayında çelişkili konuşurken Sinem Yurdanur için sinirler iyice gerildi.

Müge Anlı’ya ulaşan ve adı açıklanmayan bir pavyon çalışanı Sinem Yurdanur’un üç erkek tarafından kendisini bir hafta önce işten ayrıldığı pavyona konsomatris olarak çalıştırılmak üzere getirildiğini, Sinem Yurdanur’u kendisinin otogarda karşıladığını ve Sinem Yurdanur’un yanındaki erkekler ile birlikte Ankara’dan geldiğini anlattı.

Ayrıca adı açıklanmayan tanık Müge Anlı’ya Sinem Yurdanur’un kendisinden ayrdım istediğini fakat pavyon sahiplerinin tehlikeli oldukları için yardım edemediğini Sinem Yurdanur’un aradığını yayından gördüğünde Müge Anlı’ya ulaşmaya karar verdiğini belirti.

Müge Anlı, canlı yayında pavyonun olduğu şehiri güvenlik gerekçesi ile açıklamadı. Sinem Yurdanur’un kurtarılması için bulunduğu ilin güvenlik güçleri ile temasa geçildiğini ve Sinem Yurdanur’un en kısa zamanda kurtarılacağını açıkladı.

İlgili Makaleler

Yorumlar 25

  1. nil aysun dedi ki:

    ölü bulundu burada adalet nerde adalet istiyoruz katil ve yardım ve yataklık edenler yakalısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu