Genelİlişkiler

Sevgilinize seksi notlar bırakarak aşkınızı sıcak tutun!

Sözlerin yerini hiçbir şey tutmaz diyebilirsiniz ancak konu seksi notlar, sıcak aşk sözvükleri, romantik sözler ve duygusal itiraflar olunca notlar da oldukça işe yarar olacaktır.. Tabi bu seksi notlar her yere gelişigüzel asılırsa işin büyüsü bozulabilir.. Kadin34.com ziyaretçileri için bu seksi sözcükleri not yazıp asabileceğiniz en uygun yerleri sıraladık..
Aşık olduğumuzda, bunu sevgilimize her an söylemeye bayılsak da seksi sözcükler fısıldamak söz konusu olduğunda aynı derecede cömert davranamıyoruz. Ona karşı hissettiğimiz çekimi (belki de toplumsal kalıplar ve çoğu zaman saçma değer yargıları yüzünden) anlatmak bize zor geliyor. Tüm bunları bir kenara bırakıp, öncelikle kendinizi ifade etmeye ve özgür bırakmaya ne dersiniz?
Biz kadınlar sürprizlerden ne kadar hoşlanıyorsak, karşımızdaki insanın da beklemediği anda karşısına çıkan ateşli notlara bayılacağına eminiz. Yine de eğer aklınıza masasına bırakacağınız post-it’- lerden başka bir şey gelmiyorsa, işte size, kendinize sakladığınız kışkırtıcı sözcükleri yazabileceğiniz 25 basit ve etkili yer…
1-Arabasının sileceklerine not bırakın
“Sabah evden çıkar çıkmaz arabamın sileceklerinde gördüğüm ve park cezası sanıp sinirlendiğim küçük kağıdın aslında Selin’in evden çıkarken bıraktığı ateşli bir not olduğu fark ettiğimde, onu görmek için akşamı bekleyemedim. Başkasının notu görme ihtimalini göze almış olması beni daha da heyecanlandırdı” diyor Evren.
2-Dramatik bir etki yaratmak için ruj kullanabilir veya daha yaratıcı olmak adına aynanın buğulu camına yazabilirsiniz. Banyodan çıktığında karşılaşacağı sürpriz onu heyecanlandıracak ve “sıcak duş” ikiniz için yeni anlamlar kazanacak.
3-Öpüşürken sakallarının batmasından hoşlanmıyorsanız banyo tezgahına tıraş köpüğü sıkın ve yaydıktan sonra içine “Beni kullan” yazın. Tıraş olduktan sonra koşarak yanınıza gelecek!
4-Onu evinize yemeğe davet ettiyseniz, tatlının üzerine çikolata sosuyla veya kremayla kısa ve yaramaz bir not yazın. Yemekten sonra sevgilinizin tatlıyı buzdolabından getirmesini rica edin. Gecenin ilerleyen saatleri için önceden biraz sos ayırmayı da unutmayın!
5-Yazdığınız notu, hafifçe görünecek şekilde gömleklerinden birinin cebine yerleştirin. “Bunu üzerinden çıkarmak için sabırsızlanıyorum” yazmanız oldukça etkileyici olacaktır. Tekrar görüştüğünüzde giysilerinizin hızla çıkarılmasına hazır olun.
6-Bir kağıda “Keşke yanında olsam” yazıp duş başlığının veya musluğun üzerine yapıştırın. Emin olun sevgiliniz en kısa zamanda orada olmanızı sağlayacaktır. 28 yaşındaki fotoğrafçı Tolga, “Sevgilimin en çok ıslak halini çekici buluyorum. Bir gün banyoya girdiğimde notunu görünce, onu başka türlü hayal edemez oldum” diyor.
7-Çay veya kahvesinin paketine “Sen daha güzel kokuyorsun” yazan bir not yapıştırın. Eli fincana her gittiğinde sizi hatırlayacaktır.
8-Tek tek harflerden oluşan buzdolabı mıknatıslarından alın ve evdeki en soğuk eşyaya sıcak mesajlar bırakmanın keyfini yaşayın.
9-Seksi fotoğraflarınızı çekip bunları bir klasör halinde bilgisayarının masaüstüne kaydedin. Sonra da bir kağıda klasörün adını ve onu bir sürprizin beklediğini yazarak monitörüne yapıştırın. Klasöre mutlaka şifre koymanızı öneririz!
10-Daha da iyisi, çektiğiniz fotoğrafların slayt gösterisini ekran koruyucusu yapın. Ortak kullanılan bilgisayarlarda yapılması kesinlikle tavsiye edilmez!
11-Malum, havalar soğuk. Evinden çıkarken kazağının veya montunun kollarına “Beni sarmalamana bayılıyorum” yazılı bir kağıt iğneleyin. Sonra da sıkıca kucaklanmanın tadını çıkarın.
12-İzleyeceği bir DVD’nin iç kapağına “Aksiyon mu istiyorsun? Sonra da beni izle” yazın ve en kısa zamanda ilginç bir webcam deneyimi yaşayın.
13-Cüzdanında prezervatif taşıyorsa, yanına bırakacağınız bir göz kırpma işareti pek çok sözcükten fazlasını anlatacak.
14-Yatak odanızın tavanına büyük harflerle “Seni istiyorum” yazın.
15-Evde kedi veya köpek besliyorsanız, tasmasına iliştireceğiniz seksi bir not kesinlikle gözünden kaçmayacaktır. Masum dört ayaklınızın, aşkınızın sıcaklığına aracı olmasını istemiyorsanız sevgilinize alacağınız bir buket çiçek üzerine not yazabilirsiniz.
16-Okuduğu kitabın sayfalarının arasına “Ellerinin arasındayken çok mutluyum” yazılı bir kitap ayracı koyun. Bu hoşuna gidecektir. Tabii, okurken dikkatini dağıtabilir ama zaten amacınız da bu.
17-İşe giderken kullandığı çantaya, onu gece küçük bir sürpriz beklediğini anlatan kısa bir not yerleştirin. Eve geldiğinde de tansiyonunu yükseltecek bir kıyafetle karşılayın.
18-“Beni yıka” yazıp duş jelinin üzerine bantlayın. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var. O da bu yöntemi arabasında uygulamamak. Ne de olsa yazıyı yazan kişinin siz olduğunu anlaması önemli, değil mi?..
19-Eldivenlerinin veya atkısının üzerine, “Isınmak için bunlara ihtiyacın yok!” yazan bir kağıt bırakın. Neden diye sormasına gerek bile kalmayacak.
20-Sevdiği bir yiyeceğin paketinin üzerine “Beni ye”, yiyip bitirdikten sonra görebileceği şekilde paketin dibine de “Şimdi de beni” yazın. Emin olun aldığı enerjiyi harcamakta gecikmeyecektir.
21-İş yerinde okuması için seksi bir eposta gönderin. Mesai saatlerinin nasıl geçtiğini anlamayacağını garanti ediyoruz. Portföy yöneticisi Orhan yaşadıklarını şöyle anlatıyor: “İş yerinde zaman zaman çok stresli anlar yaşanabiliyor. Kimi zaman kişisel e-postalarımı kontrol etmenin bile lüks olduğunu söyleyebilirim. Ama geçenlerde kız arkadaşım Aylin’in yazdıkları bana birlikte çıktığımız tatilin keyifli anlarını hatırlattı. Gün boyunca toplantılarda onu aklımdan çıkaramadım.” Aman dikkat! Kötü sürprizlerden kaçınmak için yalnızca kişisel e-posta adresine göndermeyi unutmayın.
22-Televizyonun uzaktan kumandasına, “Doğru düğmelere basmak çok şaşırtıcı olabilir” yazın. Ve ister ağır çekim, ister iki kat hızlandırılmış bir sevişmeye hazırlanın.
23-Kışın, kalorifer veya kombinin üzerine “Dereceyi en yükseğe getir, saatlerce kıyafetlerim olmadan durmayı planlıyorum” şeklinde bir hatırlatma notu bırakın. Yakıt tasarrufu, aklındaki son şey olacak ve üşümenize kesinlikle izin vermeyecek.
24-Bir akşam geç saatlerde sigortaları kapatın ve tamir etmek için gittiğinde “Karanlıkta seninle başbaşa kalmak çok heyecanlı” yazdığınız notunuzu bulmasını sağlayın. Hem ilişkinizin elektriği artacak hem de elektrik tasarrufu yapmış olacaksınız!
Kısacası sevgilinizin yapmasını hayal ettiğiniz şeyleri dile getirmekte zorlanıyorsanız üzülmeyin, artık utangaçlık yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesinden mahrum kalmanıza gerek yok. Üstelik bu tip küçük detaylar sevgilinizi hem şaşırtacak hem de istendiğini hissettirdiği için etkileyecek.
Unutmayın; erkeklerin de kimi zaman kadınlar tarafından arzulandıklarını bilmeye hakları var. Karşılığında onun da size daha düşünceli davranması hiç de uzak bir ihtimal değil!

Kaynak : Cosmopolitan

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu