Reklam

Kadin34.net, içeriği hergün güncellenen, kadın, güzellik, moda, sağlık, diyet, estetik, makyaj gibi onlarca değişik kategoride ziyaretçilerine en yeni ve kaliteli içeriği sunan bir websitesidir.. Sitemizde mevcut banner alanlarına reklam verebilirsiniz. Dilerseniz farklı reklam uygulamaları için de teklif isteyebilirsiniz.

Kadin34.net kadın portalı Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kadın portalları arasında yer alıyor.

Kadin34.net’e reklam vererek sitenizin veya ürününüzün daha çok tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Reklam koşulları:

1. Kabul edilen banner formatları sadece .jpg ve .png ‘dir. Ayrıca flash banner da kabul edilmektedir.

2. Tüm standart banner ölçüleri kullanılabilir. Uygun alanlar için bizimle irtibata geçmelisiniz. En büyük banner boyutu ise 150KB olmalıdır.

3. Kadin34.net’in tasarımını kötü yönde etkileyebilecek, kullanıcılarımızı rahatsız edebilecek nitelikte olan reklamları kabul etmiyoruz. Reklamınızı iletmeniz halinde uygunluğunu inceleyip size bilgi veririz.

4. Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk’e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı, warez veya pornografik içeriğe sahip hiçbir sitenin reklamı kabul edilmeyecektir.

Uygun reklam alanları ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bize info [at] kadin34.net adresine mail göndererek veya yorum formunu doldurarak ulaşabilirsiniz..