MAGAZİN

Olivia Wilde Tom Ford’un LBD Gününde

Olivia Wilde, Tom Ford’un LBD Cowboys & Aliens Almanya galasında kırmızı halıda her zamanki gibi çok güzel görünüyordu. Film prömiyerlerini herkes sever. Film prömiyerleri herkesin kimin ne giydiğini görmek için merakla beklediği moda aktiviteleridir.

Olivia Wilde çok güzel ve iyi bir oyuncu. En son filminde Harrison Ford ve Daniel Craig gibi büyük oyuncularla beraber rol aldığı filmi Cowboys & Aliens filminin Almanya galasında giydiği elbisesi kırmızı halıda çok şık görünmesini sağladı. Elbisesi klasik olmasına rağmen sade ve parlak görünümü ile dikkatleri topladı. Elbise hem zarif hem de modern çizgile rtaşıyordu ve çok beğenildi. Olivia Wilde kıyafetini Brian Atwood siyah klasik ayakakbı, Carrera marka büyük boy altın halka ve ince bir bilezik ve kırmızı oje ile tamamlamıştı. Ancak kıyafeti bu kadar sade ancak modern yapan detay sofistike hazırlanmış büyük büküm birden fazla hacimli bölümlere ayrılmış at kuyruğu saç modeli diyebiliriz. Makyaj olarak Olivia Wilde eyeliner ve pembe ışık için mat ruj kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 2. resimdeki saç modeli adı ne acaba? harika bir saç modeli ve ona çok yakışmış gerçektende o elbise ile o saç modeli süper uymuş kırmızı halı saç modellerine daha çok ağırlık vermelisiniz bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu