Genel

Müge Anlı Ortadan Kaybolan Melih Yılmaz adlı bebeği arıyor!

Müge Anlı Tüm Gücüyle Melih Bebeği Arıyor! Melih Yılmaz adlı bebek karabük ün bir köyünde ortadan kayboldu!
Karabük’te bayram sabahı ortadan kaybolan 2 yaşındaki Melih Yılmaz için tüm ekipler seferber oldu. Müge Anlı, Melih bebeğin bulunması için tüm ekibini seferber etti.
Ailesiyle birlikte Safranbolu’dan bayram için memleketi Karabük’ün Cihanbey Köyü’ne gelen Melih Yılmaz dedesinin evinin önünde oyun oynarken bir anda ortadan kayboldu. Melih’in kaybolduğunu fark eden ailesi ve yakınları ile köylülerin iki saat süren aramaları sonuçsuz kalınca, durum jandarmaya bildirildi. Ancak küçük Melih bulunamayınca, Kocaeli’den AKUT ekibi yönlendirildi. Karabük Sivil Savunma ekipleri ve AKUT tüm ormanı gece termal kameralarla taradı.
Tüm köydeki ev ve ahırlarda yapılan aramalardan da sevindirici bir haber çıkmadı. Anne Havva Yılmaz’ın haykırışları yürekleri parçaladı. Bu arada çocuğun kaçırılmış olabileceği ihmali üzerine soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Yorumlar 5

  1. damla dedi ki:

    çok üzgünüm ama bulamadım bulmak isterdim üzgünümmmmmmmmmmmm

  2. ankaralı dedi ki:

    allah anaya babaya sabırlar versın ınsaalah bebk sag sakım bulunur muge ablacım sızın sayenızde annede artık ne bılıyosa soylesın gızlemesın dıyorunm saygılarımla muge ablacım dobralınızı duruslunuzu cok sevıyorum.

  3. HAAKAN dedi ki:

    annesinden şüpheliiyiz o bence yalan söylüyo bazen tep ki bazen sessiz o ben ce yalancı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu