Köşeli Koltuk Takımları 2011

Köşeli koltuk takımları ve köşe takımları arasından 2011 yılı dekorasyon modasını yansıtacak koltuk modelleri ve köşe takımları örneklerini derledik.. Ev dekorasyonu denince akla koltuk takımları ve köşe takımları gelecektir. Çünkü özellikle oturma odaları koltuk takımları ve köşe takımları sayesinde daha modern ve şık görünebilir. Evinizin bir bölümü köşe takımı olabilir. Nasıl görüneceğini anlamak için denemeler de yapılabilir..


krem L koltuk takımları, Beyaz köşe koltuk takımları

kırmızılı L koltuk takımları, Kırmızı köşe koltuk takımları

kahverenkli L koltuk takımları, Deri köşe takımları

gri L koltuk takımları, 2011 Köşe takımları


En yeni modern köşe takımları

mavili köşeli koltuk takımları

En güzel yeni koltuk modelleri

lacivert L tarzı koltuk takımları

En modern köşe koltuk takımları

beyaz L koltuk takımları

En yeni köşe takımları

OKUYUCU YORUMLARI
 • Bostanoğulları Koltuk Sanayi
  9 years önce

  Türkiye’nin başkenti Ankara`da mobilya sanayinin kalbi olarak da bilinen Siteler bölgesinde bulunan firmamızda , üst iki katında 1000m² üretim alanı ve giriş katında bulunan 600m² showroom ile ağaca tarzını ve tasarım ve kalite çizgisini ürünlerine yansıtan Bostanoğulları, koltuk sektöründe kendi klasik çizgisini ve zengin çeşitlerini siz değerli müşterilerine ve iş ortaklarının beğenisine sunmuştur.
  İşimiz üretmek ve ahşabı işleyerek her detayı, estetiği, güzelliği süngerle ve kumaşla birleştirerek klasikteki çizginizi oluşturuyoruz. Kendi üretimimiz olan koltuk takımlarını siz müşterilerimizle paylaşmak bizlere onur verecektir.
  Sitemizde Bulunan Salon takımlarının Tamamı Kendi İmalatımız Olup,
  Tasarımlarımız Tescillidir

  3