GenelMAGAZİN

Kardashian Koleksiyonu Modelleri Satışa Çıktı

Kardashian kardeşler kendi tasarladıkları elbise modelleri, harika takı tasarımları, iç çamaşırı ve ayakkabı modelleri koleksiyonu ile moda dünyasına adım attılar.. Kardashian kardeşler moda dünyasında trendleri belirleme konusundaki avantajlarını kendi tasarladıkları kıyafetlerle oluşturdukları Kardashian markası ve koleksiyonu kazanca dönüştürme yolunda hızla ilerliyorlar. Kim Kardashian bir süre önce bir açıklama yapmış ve Kardashian kardeşlerin basenlerinin büyük olduğunu bu sebeple kendilerine uygun kıyafet bulmakta zorluk çektiklerini ve en önemlisi aynı sorunu yaşayan kadınları da düşünerek basenli kadınlar için kıyafet tasarlayacaklarını söylemişti. Kardashian kardeşler bu sözlerini tuttular ve nihayet Kardashian koleksiyonu Sears satış kanalları vasıtasıyla satışa sunuldu.

 

Kardashian kızkardeşlerin moda alanındaki girişimleri biliniyor. Fakat bu şimdiye kadar müşteri olarak sürdürdükleri bir ilişkiydi. Kardashian kardeşler artık moda alnında tasaırmcı ve üretici konumuna geçtiler. Kim Kardashian kendi adıyla satışa sunulan parfümü bu yıl piyasaya çıkarmıştı. Ancak giyim alanında bu girişimler tamamen farklı bir başarı gerektiriyor. Kardashian koleksiyonunda elbiseler, kombinezonlar, ceketler, yüksek topuklu ayakkabılar ve hatta iç çamaşırı modelleri bulunuyor. Koleksiyondaki ürünlerin fiyatları ise halk tarafından bile ulaşılabilir sayılabilecek rakamlarda, 35TL ile 150TL arasında değişiyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu basen sorunu sonunda modayada yön verdi benim basenlerim olmadığı için kardashian koleksiyonu yada koleksiyondaki modelleri pek almayı düşünmüyorum ama modanın geldiği yeri görmek güzel gerçektende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu