GenelTesettür Modelleri

Kapalı Elbise Modelleri

Tüm elbiseler açık ve dekolteli olacak değil ya. Muhafazakâr kesimin en çok talep ettiği kapalı elbise modelleri için moda son hızda devam etmekte sürekli yeni tasarımlar ile farklı ürün gruplarını satın alabilirsiniz. Bu yıl fazlaca renkli kıyafetlerin moda olduğunu görüyoruz ve tam da yaz havasını barındıran desenli modeller ön plana çıkıyor.

2013 Kapalı elbise modelleri arasında dilerseniz tek bir parça satın alabilir ya da elbise üzerine bir bolero şekilde iki parçalı bir elbise modeli de satın alabilirsiniz. Dilerseniz boleronuzu çıkarabilir ve ya da onunla birlikte kombin ederek iki farklı model ortaya çıkarmış olabilirsiniz.

Kapalı elbise modellerini birçok markada bulabilirsiniz. Tekbir, Alvina Gibi dev markalar kapalı elbise modellerini alıcılara sunmaya başladı ve bir hayli yüksek satışlar yaparak istenileni başardı. Dilerseniz günlük hayatınızda kullanmak için, dilerseniz özel bir gece katılırken giymek için farklı kumaşlardan oluşan elbiseler alabilirsiniz.

Gece gezmeleriniz için daha parlak ve taşlar ile süslenmiş bir kapalı elbise modeli bakabilirken, gündüz gezmelerde ise özellikle yaz aylarına özgü olarak daha ince ama iç göstermeyecek modeller tercih edebilirsiniz. Sizlerde dekolteden uzak bir şekilde şıklık nasıl oluyor herkese kanıtlanın ve böylelikle kendi çizginizden çıkmadan herkese modayı gösteriş olun. Her yıl yenilenen moda sizleri de her daim şık yapacak ve gittiğiniz her alan için en uygun elbiseleri seçerek giyebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Bayadır kapalı elbise modelleri arıyordum. Burda çok fazla model eklemişsiniz. Çok teşekkürler. Biz kapalı bayanlar için bu modelleri yayınladığınız için gerçekten çok sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu