Bitkisel KürlerGenel

Kadınları azdırıcı yiyecekler ve etkili formüller

Kadın azdırıcı yiyecekler arasından seçtiklerimizi yayınlıyoruz. Yazımızda ayrıca azdırıcı otlar, bayan azdırıcı yiyecekler, bal badem ceviz fındık macunu, azdırıcı yiyecekler, azdırıcı bitkisel tedavi, kadınları azdırıcı yiyecekler, doğal azdirici macun tarifi ve padişah macunu tarifi yer almaktadır..
Cinselliği yeterince yaşayamayan kadın ve erkek bitkisel destekleyici besinler kullanmalıdır. Bu amaçla aşağıda verilen doğal kuvvet macunu förmüllerimizden birini uyguladıkları takdirde olumlu cinsel yaşamlarında belirgin bir düzelme gözlemleyeceklerdir. BU azdırıcı ve form artırıcı macun tarifleri erkeklerde ereksiyon yani sertleşme problemi ile erken boşalma problemi olanlara şiddetle önerilir. Ayrıca gene erkeklerde sperm sayısını arttırmak için de kullanılabilir.
FORMÜL 1:Yarımşar avuç çam fıstığı ve badem, bir tutam karabiber, yarımşar tutam karanfil ve tarçın dövülerek ezilir. Elde edilen karışım badem hariç diğerleri 10 dakika süre ile suları çekilinceye kadar pişirilir. Sıkılarak elde edilen karışıma dövülmüş badem karıştırılarak macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macundan günde 3 çorba kaşığı yenir.


FORMÜL 2:Bir avuç kuru üzüm, yarımşar avuç badem, fındık, fıstık ve ceviz içi, amberle birlikte dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım 20 dakika süre ile suda pişirilerek süzülür. Süzülerek elde edilen posaya kıyılmış 2 adet mantar ilave edilerek kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macun gül suyu ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza konarak serin bir yerde saklanır. Kasları ve sinirleri güçlendiren bu macundan, günde 3 çorba kaşığı alınır.


FORMÜL 3:Bir avuç kuru üzüm, yarımşar avuç ceviz içi ve çam fıstığı, iki diş sarımsak, yarım tutam tarçın, beş adet çekirdekleri ayıklanmış taze kayısı ve bir tutam kiraz çiçeği dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım yarım saat süre ile suda pişirilerek süzülür. Süzülerek elde edilen posaya bakla unu ilave edilerek macun kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan macun kayısı suyu ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza konarak serin bir yerde saklanır. Günlük olarak bu macundan bir veya iki tatlı kaşığı yenir.
Konudaki aramalar: kadını azdıran yiyecekler, kadınları azdırıcı yiyecekler, bayanları azdıran yiyecekler, 0, azdırıcı otlar, 1, doğal azdırıcılar, 2, kadını azdıran gıdalar, 0h, bayan azdırıcı forum,erkek azdırıcı yiyecekler, kadın azdırıcı yiyecekler , azdırıcı yiyecekler , azdırıcı gıdalar , kadınları azdıran yiyecekler, azdıran yiyecekler, bayan azdırıcı yiyecekler,  azdirici yiyecekler, azdırıcı macun, KADIN AZDIRICILAR, kadınları azdırmak, kadını azdırmak, azdıran kadınlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu