Genelİlişkiler

Kadınlar bir erkekten ve ilişkiden ne ister?

Yapılan araştırmalara göre kadınların erkeklerden beklentileri şöyle:
Maddi kaynaklarının iyi olması.
İyi bir baba olabileceğine emin olmak.
Genlerinin iyi olması.
Bağlılık ve sadakat.
Tabii tüm bu özellikleri, bir kişide bulabilme ihtimali düşük olduğu için, bazı özelliklerden vazgeçebiliyorlar.
Bu durumda erkeklerin istedikleri, özelliklerin kendi fiziksel çekiciklerine bağlı olmadığını göstermiştir. Ne diyelim Araştırıp bulmuşlar

Peki kadınlar gerçekten ne ister?

Kadınlar için küçük şeylerin inanılmaz önemi vardır bunları gerçekleştirirseniz herşey iyiye gitmeye başlar. Size işte kadınların erkeklerden ne istedikleri konusunda birkaç kilit ipucu!
Günümüzün kadınları büyükannelerinin hayal edebileceklerinden çok daha fazlasını başarmış durumda. Kadınlar politikada, kadınlar uzayda; kadınlar hayal edilebilecek her türlü mevkiide yer almakta. Kadınlar bugün güçlü, bağımsız ve cinsel olarak özgürler.
Kadınların sosyal gelişimine rağmen, kadınların yine de hala kadın gibi davranılmaktan hoşnut olduklarını ve hala ara sıra şövalyeliği takdir ettiklerini duyunca şaşırabilirsiniz. Bunlar klişe gibi görünse de, iyi davranılmak isteyen her hanımefendide işe yarayacak ipuçlarıdır.
Kadınların erkeklerden ne istediklerinin listesi:

Mesajlarına cevap verin
Çoğu kadın  bir erkeğin ilgi düzeyini onunla bağlantıya geçtikten ne kadar zaman sonra cevap geldiği ile ölçer. Eğer cevap süresi uzunsa ise, bu demektir ki erkek kadınla çok ilgilenmiyordur. Şimdi, kadınlar ve erkeklerin iyi bir iletişimin nelerden oluştuğu konusunda farklı düşüncelere sahip olduğu bir sır değil ve demiyoruz ki o aradığında herşeyi bir kenara bırakmak zorundasınız. Sizin yoğun bir erkek olduğunuzu biliyor; o da yoğun. Kadınların erkeklerden istediği ertesi gün yerine müsait olur olmaz onları aramalarıdır. Bu eğer zamanınız yoksa bir e-posta göndermek veya destan yazmanız demek değil; bir iki cümle onunla ilgilendiğinizi düşünmesi için yeterli olacaktır ki bu tamamen bilmek istediği gerçekten budur.
Onu sebepsiz yere öpün
Seksi sevdikleri kadar kadınlar, hiçbir sebebi olmayan, hoş, derin bir öpücükten de çok hoşlanırlar. Bunun iki amacı vardır: Öpüşmenin verdiği derin zevke kendini vermesine olanak sağlar ve bu ona onu arzuladığınızı ve sadece seks için olmadığını ifade eder. Evet, siz etkileyici ve seksisiniz ve o da sizin için yaramaz olmayı seviyor fakat bazen de farklı bir bağa ihtiyacı vardır. Gerçekten kadınların erkeklerden istediğini yapmak için, hiçbir sebep yokken sürpriz bir öpücüğü deneyin; buna bayılacaktır. Buna bir de biraz elini tutmayı eklerseniz, günlerce yüzü gülecektir.
Onunla dans edin
Basitçe tercüme dersek, dans etmek bir kadına özel olduğunu hissettirir. Ne yazık ki, çoğu erkek dans ayakkabılarını giyme konusunda gönülsüzdürler, özellikle herkesin içinde. Tahmin edin neden? Kadın bu fikri muhtemelen kabul edeceği için, kadınınızla dans etmeniz için gece kulübüne gitmenize gerek yoktur. Eğer bir Marvin Gaye koyar ve oturma odasında onunla dans ederseniz çok heyecanlanacaktır. Müziğin kontrolü tamamen sizde olduğu için bu aslında sizin için bir avantajdır. Dansın başka yerlere gitmeye başlaması durumunda ona uygun olarak konum almalısınız.
Onun için giyinin
Kadınınızı dışarı çıkarmak için giyinmek onu etkilemenin en harika yoludur. Bunun elbiselerle ilgisi yoktur; bu onu  süslenmeye değer bulduğunuzla ilgilidir. Onun bu tip bir çabaya değer olduğunu anlamasını sağlar. Ayrıca, hoş bir gömlek ve şık pantolonlar zıplama ve sıçramalarla erkeksi görünüşünüzü ortaya çıkarır; aşırı şık giyindiğinizi düşünebilirsiniz ancak şehvet katsayınız katlanarak göklere çıkacaktır. Dedikleri çok doğru: kadınlar yakıcı giyinen erkeklere gerçekten bayılırlar.
Önemli dönüm noktalarını hatırla
Bir kural olarak, doğum günleri ve yıldönümleri her zaman hatırlanmalıdır; bunlardan birini unutmak onu aşırı derecede önemli bulmadığınız mesajının gitmesine yol açar. Ne de olsa, o sizinkini önceden ezberlemiş böylece eğer onunki unutulursa kalbi büsbütün kırılacaktır. Onu gerçekten etkilemek için, büyük günler kadar önemsiz tarihleri de hatırlamaya çalışın. Onu sevdiğinizi söylediğiniz ilk an, onu ilk öptüğünüz tarih, birlikte ilk tatile gittiğiniz yer, ilk buluşmanızda ne giydiği bunlardan herhangi biri onu eritecektir.
Onunla birlikte bir aktivite yapın
Kadınların erkeklerden istedikleri erkekleri ile yatak odası dışında da vakit geçirmektir. Erkekleriyle hayatın içinde olmak isterler ve bu da üç boyutlu bir ilişki yaratmanın en iyi yoludur. Merak etmeyin, onun yoga kurslarına katılmanızı önermiyoruz; dağcılık, uzun yürüyüşler, tenis, bisiklete binmek veya birlikte eğlenebileceğiniz aktiviteler. Eğer ikinizde spordan hoşlanmıyorsanız, gerçekten iyi olduğunuz birşey deneyin. Ona gölde avlanmayı veya demir halkaları nasıl fırlatması gerektiğini öğretin kişisel ilginize bayılacaktır.
Ailesini ziyaret etmeyi teklif edin
Kadınlar, erkeklerin onların arkadaşları ile iyi anlaşmalarından çok hoşlanır. Fakat aile ile uyuştukları zaman, onlara taparlar. İşgüzar annesi ve babasından hoşlanmamış olsanız dahi, bir ziyaret önermek (bir yıllık bile olsa) kadınınızı sevindirebilir. Bu ona ailenin öneminin farkında olduğunuzu anlatır. Bu gerçekten samimi ve sıcak hissettiren bir tekliftir bu yüzden önermekten kaçınmayın.
Önemli olan küçük şeyler
Konu kadınların erkeklerden ne istediği olunca, küçük şeyler gerçekten önem kazanır. Bu listedeki maddeler aslında zor veya zaman alıcı şeyler değildir, fakat ne yazık ki genellikle erkeklerin gözünden kaçan şeylerdir. Bu da genellikle dırdırı ve diğer problemler olarak geri dönerek kadınların ihmal edilmiş hissetmelerine yol açar. Ona özel olduğunu hissettirseniz sizin için dünyanın öbür ucuna bile gidebilir; bu önerilerden bazılarını deneyin, emin olun daha önce oraya gitmiş ve onun için dönmüşsünüz gibi hissedecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro