• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İvana Sert Elbise Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

İvana Sert Bu tarz Benim Proğramı ile hem güzelliği hem de kıyafetleri ve giydiği elbise modelleri ile dikkat çekiyor. İvana Sert bu sebeple artık kadınların yakından takip ettiği bir ünlü sayılmaktadır. İvana Sert’in giyim tarzı artık çok önemli bir kesim tarafından yakından takip ediliyor. Bu sebeple bu yazımızda İvana Sert tarafından tanıtılan 2015 kış sezonu ürünlerini sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle deri kıyafetler İvana Sert tarafından giyildiğinde daha bir göze hoş gelmektedir. İvana Sert elbise modelleri arasında özellikle bordı ve siyah renk daha çok görünmektedir. İvana Sert kıyafet modelleri arasında deri pantolon, deri ceket, deri etek, deri elbiseler, harika deri kıyafet modelleri, özellikle soğuk havalarda vazgeçilmez şapkalar, hırkalar, şallar, atkılar, uzun çizmeler dikkat çekmektedir.

İvana Sert giydiği kıyafetleri kendine çok yakıştırıyor. İvana Sert ile 2015 Kış modası oldukça göze hitap ediyor. İvana Sert sitili ve giyim tarzı hoşunuza gidiyorsa İvana Ser kıyafetleri resimlerine bakmanızı öneriyoruz.  Bu modelleri beğendyseniz ve üstelik satın almak istiyorsanız İvana Sert 2015 kış koleksiyonunu trendyol sitesinden satın alabilirsiniz. İşte İvana Sert 2015 Kıyafet modelleri koleksiyonu arasından sizler için seçtiğimiz en güzel kıyafetler..