İkballe hayatın içinden

İkballe hayatın içinden hafta içi dört sabah birbirinden değerli konukları ve farklı konularıyla ekranlarınızda olacak. Ekranların sempatik sunucularından ikbal gürpınar yepyeni bir programla kanal 7’de ekranlara merhaba diyor. Haftanın dört sabahı ekrana gelecek ikballe hayatın içinden programında hayata dair her şeyi bulacaksınız.
Güne kanal 7 ekranıyla merhaba diyeceksiniz. Programda her sabah ikballe yeni bir güne merhaba diyecek ve uzman konuklarla yapılacak söyleşilerde dertlerinize çareler bulacaksınız. Size gerçekten değer veren sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım hayatın içindenle hayattan uzak kalmayın.
İlk programda doktor feridun kunaktan bel ağrısı için yeni yöntemler öğrenecek, Hürriyet hanımla pasta hazırlayacak ve filiz hanımlada en güzel dantel örneklerini yapacaksınız. Ayrıca programda özel motif halk oyunlarından muhteşem bir gösteri de izleyenleri bekliyor.
İkbal gürpınar sizin sesiniz, soluğunuz olmak için hayatın içindenle sizlerle. Farklı hayatları, öyküleri, ekranlara getiren ikballe hayatın içinden sizlerin ekrandaki sesi olacak. Programda uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınacak. İkballe hayatın içindenle her sabah ekranda sevinci, hüznü, mutluluğu ve umudu paylaşmaya hazır olun.
Programda ayrıca her şehirden gelinlik kızların çeyizleri sergilenecek ve birbirinden güzel seçilmiş çeyizler stüdyoda izleyicilerin beğenisine sunulacak. Evlilik sevincini buruk yaşayanlar, gelinlik giyemeyenler, kına gecesi yapamayan çiftler hasretini çektikleri beyaz gelinliği ikballe hayatın içindende giyecek, kına gecesi yapacak ve mutluluklarını izleyiciyle paylaşacaklar. Çiftlerin mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız kanal 7’de ikballe hayatın içindeni sakın kaçırmayın.

OKUYUCU YORUMLARI
 • dudu köse
  8 sene önce

  mrh ikbal abla.her şeyden önce şunu söylemek istiyorum harika bir insansınız.Allah her daim yolunuzu açık etsin.abla ben bir sey öğrenmek istiyorum.geçenki prog.birinde tüylenmeye karşı kür vermiştiniz ama ben kara merhemi bulamadım.başka bir isimle satılıyor olabılır mi?eczanelerde satılan kara merhem değil dimi? nerden nasıl tedarik edıcemı sasırdım.cevabınızı en kısa zamanda beklıorum sizi cok sevıyorum..acil cözume ıhtıyacı var tüylerimin..

  0
 • büşra kamuran
  8 sene önce

  mrb ikbal abla size o kadar hayranım yani sizi çok iyi takipçinizim düşünceleriniz bize ufkumuzu açıyor sizinle konuşmayı o kadar çok isterim ki dilerim bu hayatta sizi tüm mutluluklar bulur sizi çok seven izleyeciniz

  0
 • REYHAN
  8 sene önce

  İkbal hanım öncelikle geçmiş olsun.Yıllardır hangi sağlık ocağına kayıtlı olduğunUZA bakma gereği duymamışsınız.Herhangibir sağlık kuruluşuna başvurursanız muayenenizin olacağını düşünmüşsünüz.Bakanlık uygulamaları bu şekilde değil ikbal hanım.işiniz düşünce bile yapmanız gerekeni öğrenmek yerine söylenmeyi seçmişsiniz..Misyonu olan biri olarak bilgi sahibi olup vatandaşıda programınızda bilgilendirirseniz aslında üstünüze düşeni yapmış olursunuz.Önyargılarınızdan kurtulunuz.Daha hastalanmadan ;insanların hasta halleriyle madurıyet yaşayıp sağlık personeline öfke duymaları yerine sağlıklıyken ve hastayken vatandaşımızın üstüne düşenleri (İlk başvuruların hangi durumlarda hangi sağlık kuruluşuna olması ne şekilde olması en sık karşılaşılan problem .Hastayıda sağlık personelinide gereksız yığılmalarla üzen bi durum)programınızda anlatmanız size yakışan tavır olacaktır.

  0
 • ebru
  8 sene önce

  merhaba ikbal abla öncelikle şunu söylemek istiyorumki allah hep yardımcın olsun abla benım senden tek bı ricam olucak oda çeyiz nişanlıyım nişanlım askerde ve 6 ayı kaldı hıc çeyızım yok evde tek ben calısıyorum hıc bıseye yetmıyo aldım.yardım edersende etmesende canın sagolsun ablam.

  0
 • pınar
  7 sene önce

  ikbal ablacım ben konyadan pınar yeni kapandım senin o güzel örttüğün başörtülerden istiyorum

  0
 • pınar
  7 sene önce

  seni çok seviyorum ikbal ablacım o güzel başörtülerinden ne olur banada gönder lütfen

  0
 • pınar özlü
  7 sene önce

  ikbal ablacım ben konyadan pınar ben yeni kapandım senin o güzel şal başörtülerinden beNde istiyorum SENİN HAYRANINIM ABLACIM sevgilerimle…

  0
daha fazla yorum yükle