• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Feridun Kunak tansiyon tedavisi için kür

 • 1 Star
  Loading...
Dr. Feridun Kunak bitkisel doğal kür tariflerine devam ediyor.. Tansiyon tedavisi kürü ile tansiyonunuz dengeleme imkanı bulabilirsiniz.
Opr.Dr. Feridun Kunak Öyle bir karışım tarifi verdiki birçok derde deva tansiyonu dengeliyor,kalbi güçlendiriyor ,kemik erimesini önliyor,kan dolaşımını hızlandırıyor,kireçlenmeyi önlüyor,kalsiyum ihtiyacınızı karşılıyor.

 

Başta kemik erimesini ve birçok hastalığı önleyen karışım
-40 tane limon
-20 diş sarımsak
-10 tane çiy yumurtanın kabuğu
-1-2çorba kaşığı toz zencefil
-1 avuç kaparı bitkisi
Tansiyon tedavisi kürü hazırlanışı:40 tane limonu sıkıp çam bir kavanoza koyuyoruz içersine 20 diş döğülmüş sarımsak ekliyoruz,1-2 çorba kaşığı toz zencefil koyuyoruz,kapariyi konserve olarak alırsak suda bekletip tuzunu aldıktan sonra 1 açuk kapariyi blandırdan çekip koyuyoruz,10 tane çiğ yumurtayı yıkayıp kabuklarını blandırdan geçirip toz haline getiriyoruz ve onuda ekleyip karışımı 1 hafta buzdolabında bekletiyoruz boza kıvamına gelen karışımı her gün kahvaltıdan sonra 1 fincan içiyoruz.isterseniz malzemeyi yarı yarıya azaltarak yapabilirsiniz.
OKUYUCU YORUMLARI
 • cansu
  7 sene önce

  ferudun amca anneme yardımcı ol nolur hep ağlıyorum dizleri aglıyor tansiyonu cıkıyor üzülüyorum. nolur yardım et ferudun amca nolur.dizleri ağlıyorsol trafı yani ayağını kjaldıramıyor yardım edinnn. nolurrr

  2
 • cansu
  7 sene önce

  ferudun amca anneme yardımcı ol nolur hep ağlıyorum. dizleri aglıyor. tansiyonu cıkıyor. üzülüyorum. nolur yardım et ferudun amca nolur.dizleri ağlıyor. sol trafı yani ayağını kaldıramıyor yardım edinnn. nolurrr.

  0
 • meralözkan
  5 sene önce

  benim başım çok agrıyor tansiyon migren var belimde fıtıkta var yardımcı olursanız memnun olurum sürekli programınızı izliyorum sizleri tebrik ederim çok güzel kızınızda çok tatlı ALLAH bagışlasın inşallah

  2