GenelSaç modelleri

Çikolata Kahve Saç Rengi Tonları Modelleri 2011

Saç renkleri 2011 yılı modasında çikolata kahve saç rengi çoğu bayanın çok sevdiği saç renkleri arasında yer aldı. Çikolata kahve saç rengi çoktercih edildiği  için ünlü  saç boyası markaları, çikolata kahve saç boyasını ürünleri arasında ön plana çıkarmıştır. Saç boyası markalarına örnek verecek olarak çikolata kahve saç rengi palette, garnier, loreal, koleston, kızıl vb. önde gelen saç boyaları örnek verilebilir.
2011 saç modası olarak bu yıl modacılar çikolata kahve saç rengi tonlarının popüler olacağını belirtiyorlar. Eğer size bu saç renklerinin yakışacağını düşünüyorsanız veya bu renk tonlarını seviyorsanız bu yaz herkesten önce siz saçlarınızın rengini değiştirebilirsiniz.
Beyaz ve buğday tenli kadınlara çok yakışacağı resimlerden belli oluyor.
Çikolata ve kahve renk tonları için Saç renklerini değiştirmek isteyen bayanlar için öneriler…
Loreal Casting Creme Gloss 535 Chocolate
Wella Koleston 6/7 Cikolata Kahve
Palette Kalici Krem Boya 3-65 Cikolata Kahve
Loreal Feria 35 Chocolate Cherry {Deep Burgundy}
Garnier Nutrisse 635 Chocolate Almond
Sizlerde saçınıza çikolata kahve uygulamak istiyorsanız ten rengi ve yüz şekli sorununuz olmayacaktır, çünkü her saça uygun modelleri bulunmaktadır. Çikolata kahve saç renkleri çoğunlukla da esmer tenli ve beyaz tenli bayanlar tarafından uygulanmaktadır. Aşağıdaki saç boyası markaları ve çikolata kahve saç modelleri ile kendinizi sizde güzel gösterebilirsiniz. Beğendiğiniz saç modelini uzman kişiler veya saç rengi boyası uygulamayı bilenler tarafından kendi saçınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu