GenelÖrgü Modelleri

Bebek Örgü Battaniye Modelleri

2015 Yılı sonbahar kış sezonu için en güzel bebek örgü battaniye modelleri, bebek örgü modelleri ve bebek örgü battaniye örnekleri arasından en yeni trend örgü battaniye modelleri ve motif örnekleri ile bebekleriniz için en güzel battaniyeleri örmenize yardıcı olmayı amaçlıyoruz.

Her anne bebeği için özel parçalar yaratmak ve kendi el işi ile onları giydirmek ister. Bebek örgü modelleri ise her şeyde olduğu gibi modaya uyum sağlıyor ve yeni trend ürünler ile bebeklerin üstlerini süslüyor. En yeni örgü battaniye modelleri için sizlere yardımcı olacağına inandığımız bir araştırma yaptık ve farklı renklere sahip tığla örülen, motifleri örülüp sonrasında ise birleştirilerek yapılan örgü battaniye modellerinden beğendiğimiz yeni ve güzel modelleri sizler için seçtik.

Bebek battaniyesi örmeye başlamadan önce bebeğin cinsiyetine göre renk seçimi yapmak doğru olacaktır. Ancak tabiki karışık renkli bir battaniye örmeyi planlıyorsanız renkler arası uyuma dikkat etmek gerekir. Doğru renkleri bir arada kullanarak ve güzel motifler ve desenlelre bezerseniz hazırlayacağınız örgü battaniye modeli herkes tarafından çok beğenilecektir. Son yıllarda bebek örgü modellerinden yola çıkarak ürün tasarlayan büyük bebek mağazaları bu ürünlere fahiş fiyatlar verip satıyorlar. Oysa bunları her anne evde çok uygun fiyatlar amal edebiliyor. Sİzler için seçtiğimiz bebek örgü battaniye örnekleri için gerekli renk ve desene kendiniz zevkiize göre karar verebilirsiniz.

2015 bebek örgü battaniye modellerini sizlerde bir büyüğünüzden örgü öğrenerek yapabilirsiniz. Üstelik hem uygun fiyatlara yapmış olacak hem de en güzel modellerde el emeğiniz olacak. Sizlerde sizlere gereken yün ve şişlerinizi alın ve en güzel modelleri sizler meydana çıkarın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu