2018 Yılı Koç Burcu Yorumu

2018 yılında kadersel ay günleriniz aslan, kova aksında yılın büyük bölümü hareket etmeye devam edecek. 7 Kasım’dan sonra yengeç, oğlak aksına düğümler gerileyecekler. Hem ay düğümleri ekseni, hemde tutulma döngüleri sizin 5. ve 17. evrenizde yoğunlaşıyor yıl boyunca. Özellikle kadersel dediğimiz genel anlamda uzun vadeli hayat dönülerinizi etkileyen, yaşam planlarınızı bir şekilde değiştiren etkilerde 5. ve 17. ev aksınızda yoğunlaşacak. Bunlar genel anlamda sosyal hayatınız, yaşamdan beklentileriniz, umutlarınız, dilekleriniz, projeleriniz, aşk hayatınız, çocuklarınız, yaratıcılığınız, yeteneklerinizi değerlendirdiğiniz alanlar, maddi konular yıl boyunca belirleyici bazı güçlü enerjiler altında olacak.

Koç Burcu İş Hayatı Yorumu

Koç burçları 2018 yılında daha fazla sorumluluk alması gereken alan, zorlanacakları alan meslek ve kariyer yaşamları olacaktır. Satürn oğlak ve koç burçlarında meslek ve kariyer yaşamlarına ışık tutacak. Bazı koçlar için çok fazla sorumluluk almak ve daha çok çalışmak anlamına gelen bu görünümü aslında olumluya çevirebilirsiniz.Zorlanacağınız alanlar olacaktır, özellikle bir otorite tarafından üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz ancak birşeyler çok daha yavaştan gidiyor olacaktır koç burçları için. Günün sonunda bu zorlukların arkasından gelecek olanda büyük bir ödül var bunu unutmayın.

Koç Burcu Aşk Hayatı Yorumu

Bu yıl koç burçlarının ev yaşamları ile kariyer yaşamları arasında da zorlanacakları dönemler olacaktır. Bazı koçlar belki de evlilik yaşlarının geldiğine karar vererek meslek yaşamlarına veda edebilirler. İş hayatınızda kendi işinizi yapmakla ilgili sorumlukluklar alabilirsiniz. Ailelerinizin sağlıklarıyla ilgili bir takım zorlanmalar, bir takım baskılar hissedebilirisiniz. Ailenizle daha çok zaman geçirmenizi gerektirecek durumlar oluşabilir. Ancak bazı koçlar için bu yıl evlilik yılı olarak nitelendirilebilir. Çünkü koç burcu biraz özgürlüğüne düşkün ve bireyselliğini ispat etmiş bir burçtur. Baskı altına girmek, fazladan sorumluluk almak koç burçlarını yoracaktır. Evlilik kararı,  bir ev almakta bir sorumluluktur sizi zorlayacak şeyler bunlar olacaktır. Zorlanacağınız alanlar aynı zamanda sizin ödül kazanacağınız alanlardır bunu unutmayın.

Koç Burcu Para Yorumu

Geçtiğimiz yıl şans gezegenimiz Jupiter terazi burcundan akrep burcuna geçiş yapmıştı. 2018’de Jupiter 8 Kasım’a kadar akrep burcunda ilerleyecektir. Dolayısıyla Jupiter o büyülten, verimli enerjisini sizin 8. evinize yansıtacak yıl boyunca. Buda para konularında destekleyici olacak anlamına geliyor. Özellikle çok fazla emek sarf etmeden gelebilecek paralar, ek kaynaklar, miras, sigorta, prim gibi bunlardan yararlanma imkanlarınız burda dahada fazla genişliyor. Ya da bazı sorunlarınız varsa bu borcu ödemek veya finansal bir krediyi çözmek için Jupiter’in desteğiyle karşılaşabileceğiniz anlamına da geliyor.

 

OKUYUCU YORUMLARI