GenelSaç Bakımı

2012 Saç Kesim Modelleri

Mevcut saç kesim modeliniz omuzlarınız hizasında ise ve düz saç modeline sahipseniz, 2012 saç kesim modelleri arasında size göre olan saç kesim modeli kesinlikle sadece önlerden kesim yapılmış çene hizasından başlayıp omuzlara doğru uzayan saç kesim modelidir. Düz fönle de desteklediğiniz bu saç kesim modelleri ile kesinlikle çok dikkat çekici olacaksınız.

Çok uzun saçlara sahipseniz ve artık uzun saçlardan sıkılmış iseniz, yine saç boyunuzu hiç kısaltmadan ama olduğundan daha hareketli ve daha çekici saçlara sahip olmak için saçlarınızın en alt boyundan çene hizanıza kadar 6-7 kat olacak şekilde kat attırabilir, böylece hem uzun hem de katlı katlı havalandırabileceğiniz saçlara sahip olmuş olursunuz. 2012 yılı uzun saç kesimlerinde en çok tercih edilenler arasında yerini alacak olan bu saç kesim modeli uzun ve dalgalı saçlı bayanları olduğundan daha şık bir görünüme kavuşturacak. Bu kadar uzun saçlara sahipseniz kahküllerinizi mutlaka çene hizasında kestirmelisiniz zira arkadaki uzun katlı kesim saçlarınızla orantısını bozmamanız gerekir.

Şayet saç boyunuz omuz veya ense hizasında ise, saçlarınızı daha da kısaltarak harika bir saç modeli olan yeni yılda en çok tercih edilen kısa saç modeli olan önleri uzun arkaları kısa saç modelini kesinlikle denemelisiniz. Özellikle sivri bir çeneye sahipseniz, yeni yıl saç modasında, kısa saç kesimlerde en çok tercih edilen bu kesim, sivri çenenizin yüzünüze ve saçınıza daha uyumlu görünmesini sağlayacaktır. Sadece çene kısmındaki saçları uzun bırakıp, enseden yukarısını yani saçınızın arka kısmınız yukarıya doğru kat kat kısaltarak kesim atan bu kısa saç modeli 2012 yılının kısa saç modellerinin en çok tutulanı olacak.

Saçlarınız omuzlarınızdan daha aşağıda bir uzunlukta ise, saçlarınızı tamamen kısaltmadan, olan uzunluğunu koruyarak, üstlere hafif katlar attırıp, hem hafif hem yeni saç modasına uyum sağlamış hamda oldukça çekici bir saç modeline kavuşabilirsiniz. Saçlarınıza yeni yılın modası olan yan kahkül kesimi yaptırabilir, arka kısımlarında sadece omuzdan yukarısına kat attırıp, saç uzunluğunu hiç bozmadan hem uzun hamda katlı bir saç modelini muhafaza etmiş olursunuz. Kestirdiğiniz saç modelini biraz daha hareketlendirmek isterseniz saçınızın bir ton veya 2 ton açığı balyaj attırmanızda son derece keyifli bir saça sahip olmanızı sağlar.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben saç modelleri hakkında bilgi istiyorum özellikle 2012 saç modelleri için model resimleri ve kesim sonrası halleri için resimler varsa çok iyi olur..

  2. saç kesim modelleri benim için önemli çünkü saçlarım her modele uymuyor.. burda verdiğiniz saç kesim modelleri gerçekten çok gğzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro