• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Modern Cam Ahşap Yemek Masası Modelleri

 • 1 Star
  Loading...

Yemek yemenin zevkini masanızın modeli ve tasarımıda etkiler. İşte sizler için yepyeni masa modelleri. mutfak dekorasyonu modası renk ve zevklerini yansıtan bu yemek odası tasarımı örnekleri umarım hoşunuza gider. Bu tasarımları ister mutfakta ister salonunuzda kullanın kullanışlı ve farklı göründüklerine ikna olacaksınız. Oldukça şık ve modern çizgiler taşıyan bu tasarımlar Modern Masalar, Oval cam masa modelleri, Yepyeni Yemek Masaları, Siyah cam mutfak masası gibi farklı tasarımlar taşıyorlar. Tek ayaklı masa modeli, Kare, dikdörtgen, yuvarlak masalar. İster cam ister ahşap hangisi sizin zevkinizi yansıtıyorsa. Salonlarınız için modern masalar, mutfaklarınız için farklı tasarımlar. Özellikle camın şıklığı evlerinize ayrı bir güzellik getirecek.

İster salonunuzda kullanın ister mutfağınızda.  Modern yeşil cam  yemek masası

Modern mutfak masaları

Küre şeklinde modern yemek masaları

Salonlarınızda çok şık duracak siyah cam masa

Ahşap salon masası tasarımları

Mutfaklarınız için çok şık bir tasarıl. Ahşap masa ve deri koltuklar. Deri koltuklar masanın altına yerleştirilebiliyor ve özellikle küçük mekanlara uygun fazla yer kaplamayan bir model.

OKUYUCU YORUMLARI
 • erdinç
  7 sene önce

  fıstık yeşili cam masa ve sandalyeleri çok beğendim fakat nereden bulabileceğim bana bilgilerini gönderirseniz sevinirim teşekkürler.

  0
 • ÜLKER
  7 sene önce

  merhabalar küre modeli globe-dining-table
  beyaz mutfak masası fiyatını markasını ve nasıl nereden sipariş vereceğimiz hakkında bilgilendirirseniz çok seviniriz teşekküerler……

  0
 • Elvan
  7 sene önce

  Kure seklindeki masayi nerden bulabiliriz

  0
 • beyaz ayaklı küre cam masnn fiyat ve bilgilri
  6 sene önce

  beyaz ayaklı cam masa ya bayıldım

  0