12.10.2010 Müge Anlı – Kayıp Melih Bulundu mu?

Müge Anlı ile Tatlı sert 12.10.2010 tarihli proğrmaında sürpriz gelişmeler yaşandı.. Uzun süredir kayıp olan Küçük Melih hakkında sürpriz gelişmeler hem annesini hem de izleyicileri şok etti. Çünkü Müge Anlı her zamanki gibi kayıpları gene buldu; küçük Melih bulundu. ATV’deki programın yapımcısı Müge Anlı, bebeğin görüntülerini canlı yayına vermeden ailesine seyrettirdi. Önce baba Adem Yılmaz, bu görüntülerin yüzde 90 oğluna benzediğini söyledi. Daha sonra anne Havva Yılmaz gözyaşları içinde görüntüleri teşhis ederek, “O benim oğlum” dedi.

Görgü tanığı ise, “Çocuğu kucağında taşıyan kadın çelişkili ifadeler veriyordu. Çocuğun huysuz bir hali vardı. Sorduğumda kadın, “çocuğumu emziremediğim için huysuz” karşılığını verdi. Aile çelişkili bilgiler verince görüntüyü kaydedip internet kafeden programa yolladım” dedi.

Gözyaşları içinde o çocuğun Melih olduğunu öne süren anne Havva Yılmaz, “O benim çocuğum. O kadın yalan söylüyor. Çünkü ben çocuğumu 3 ay emzirdim.”dedi.

Çocuğunun görüntülerini görünce büyük sevinç yaşayan Havva Yılmaz, “Allah sizden razı olsun. Yakınlarımdan daha çok yardımcı oldunuz” dedi.

Müge Anlı da Kocaeli, Gebze ve Darıca Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçerek bilgilendirdi ve yardımcı olunmasını istedi.

ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI
 • aslı
  10 years önce

  sinemi cok merak edıyoruz.hergun o bulundumu diye programinızı izliyorum.benimde 2tane kızım var.cok üzülüyorum.iyigünler

  3
 • esengul
  10 years önce

  muge abla ınan senı cok sevıyorum cok guzelsın ınan cok guzel pragmamın var senı opüyorum kendıne ıyı bak ablacım

  3
 • Ruhi inkaya
  10 years önce

  Müge hanm bu melih bulundumu bulunmadımı uzun zamandır programınızı seyredemiyorum bugun flaş tv de gordum ondan bahsediyolardı yoksa melih dosyasını kapadınızmı sizin adınıza uzüldüm

  3
 • Zehra Gökyay
  10 years önce

  Müge anlı sizi çok seviyorum her sabah kalkar kalkmas sizi izliyorum sinemi çok merak ediyorum bulunmasını istiyorum hayırlı yayınlar..!

  3
 • ibrahim
  10 years önce

  flaş tv de bir ayı geçkin melihin annesi gerçeğin peşinde programında hala oğlunu arıyor.çakır bir ay daha bu pilavı ısıtıp ısıtıp millete yedirir sanırım.iki görüntü bulmuş biri pavyon kızı biride bir kadın habire onları gösteriyo.gına geldi be kardeşim.

  3